grb grb grb

Ured državne uprave
u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Ured državne uprave
u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Ured državne uprave
u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Imenik


 

Djelatnik Telefon Fax Lokacija
Ured državne uprave u Splitsko dalmatinskoj županiji
Vukovarska1, 21000 Split
Centrala 300 111

Veljan Radojković - predstojnik 300 193
I/108 A
Vanja Zloić tajnica Tonka Šimundža 300 193 300 027 1/108
                                   
Služba za zajedničke poslove
Silvio Puljas - voditelj službe 300 213
I/104 A
Odjel za financijske poslove
Iva Šimundić - voditeljica odjela 300 151 300 140 I/110
Ankica Brstilo 300 137
I/109 A
Anđelka Ćosić 300 135 300 135 I/112
Ankica Mišković 300 139
I/109
Franka Čavčić 300 211
I/109 A
Jasna Amižić 300 136
I/111
Divna Vukša 300 136
I/111
Jelena Mihanović 300 201
I/112
Stanka Britvić 300 138
I/112
Posilović Sabine 300 201
I/111
Odjel za informatiku
Anica Grančić - voditeljica odjela 300 149 300 108 II/209 A
Čedo Šiškov 300 148
II/210
Goran Šupraha 300 259
II/212
Joško Kuštre 300 255
II/210
Kristina Maleš 300 148
II/210
Marko Vlaić 300 284
II/210
Nada Bošković 300 283
II/209
Paula Račić 300 284
II/210
Silvana Radevenjić 300 130
II/209
Odjel za razvoj i upravljanje ljudskim potencijalima i tehnički poslovi
Nediljka Mira Vuko - voditeljica odjela 300 173 300 116 I/103
Jadranka Mula 300 213
I/104
Paula Živković 300 105 300 116 I/104
Mirela Jukić 300 112
I/101
Ivana Meter - besplatna pravna pomoć 300 125
II/205
Mirjana Jukić - besplatna pravna pomoć 300 294
II/205
Boris Rančić 300 219
Pr/desno
Jakov Stričević 300 035
III
Tonći Prlac 300 216
Pr/desno
Zvonimir Rogošić skladište 300 217
podrum
Goran Ugrin 300 215
Pr /6
Odjel za opće i pravne poslove
Vjekoslava Ljutić-Raos - voditeljica odjela 300 106 300 116 I/102
Danijela Čavala - pisarnica 300 028
Pr
Drago Glavinović - pismohrana 300 017
Pr/11 B
Marina Ševo 300 250
Pr/11 A
Jasmin Huljić - pismohrana 300 017
Pr/11 B
Marija Škaro 300 033
Pr/11 B
Marijana Piteša Goić - nadzor akata 300 220 300 143 I/105
Marijana Vulas pisarnica 300 016
Pr
Nera Zjačić revizor 300 196
III/58
Senija Škoprc - pisarnica 300 208
Pr
Silvana Marinić Kragić - pisarnica 300 016
Pr
Silvija Kovač - nadzor akata 300 143 300 143 I/105
Emina Anić otprema pismena 300 215
Pr/6
Vedrana Lukin otprema pismena 300 186
Pr/6
Marko Županović upravni referent 300 032
Pr /desno




Služba za gospodarstvo
Marija Puljić - voditeljica službe 300 122
IV/405
Nediljka Vučetić 300 122 300 129 IV/410
Odjel za gospodarstvo
Zorica Petrovski -interna pošta 300 276
IV/410
Natalija Porobija voditeljica odjela - DŽ E L P U 300 275 300 129 IV/409
Živana Alduk B C D F (obrt i MTU) 300 228
IV/408
Lidija Žarković H J NJ R S Š T (obrt i MTU) 300 012
IV 408
Ivo Vujčić A DŽ G M N O Z (obrt i MTU) 300 104
IV/407
Darja Parunov Šeremet Č Ć I K LJ V Ž (Obrt i MTU) 300 056
IV/406
Violeta Roje Pletikosić obrtni registar 300 107
IV/412A
Dario Jukić obrtni registar 300 107
IV/412A
Ana Dragičević prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 109
IV/405
Kristina Vučić prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 109
IV/405
Marijana Jelović prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 109
IV/405
Maja Vasiljević prenamjena poljoprivrednog zemljišta 300 103
IV/406
Anita Vrkić rudarstvo prenamjena zemljišta 300 098
IV/404
Tina Maričić rudarstvo i prenemjena zemljišta 300 096
IV/403
Ozrenka Fagarazzi prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 096
IV/403
Lucijana Buljubašić prijevoz i znak pristupačnosti za invalide 300 095
IV/402
Nino Lazaneo prijevoz i znak pristupačnosti za invalide 300 097
IV/401
Marija Lišnić prijevoz i znak pristupačnosti za invalide 300 097
IV/401
Petric Vidović znak pristupačnosti za invalide 300 210
prizemlje
Odjel za turizam


Stjepanka Marčić voditeljica odjela 300 144 300 129 IV/417
Vesna Žižić ugostiteljstvo i kategorizacija 300 110
IV/416
Zrinka Zelić ugostiteljstvo i kategorizacija 300 110
IV/416
Igorka Kunčić ugostiteljstvo i kategorizacija 300 024
IV/415
Ivana Aljinović kategorizacija i ugostiteljstvo 300 024
IV/415
Gorana Bešlić kategorizacija i ugostiteljstvo 300 100
IV/414
Ana Glaurdić Mekinić kategorizacija i ugostiteljstvo 300 100
IV//414
Danijela Grepo kategorizacija i ugostiteljstvo 300 118
IV/413
Marija Vuković kategorizacija 300 170
IV/400
Danijela Petričević kategorizacija i ugostiteljstvo 300 171
IV/400
Nives Caktaš 300 120
IV/412
Vedrana Škaro 300 120
IV/412
Služba za društvene djelatnosti


Neven Ćurković – voditelj službe 300 192
I/106 A
Višnja Smajlović - interna pošta 300 192
I/106
Odjel za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata


Vlasta Filipović, voditeljica Odjela 300 060 300 049 Pr/1 A
Nada Kavajin upravna savjetnica 300 131 300 049 Pr 4
Igor Rogić upravni savjetnik 300 054 300 049 Pr/2
Mila Zoričić upravna savjetnica 300 048 300 049 Pr/3
Boro Ćurin samastalni upravni referent 300 207 300 049 Pr/2
Ante Radman Livaja stručni savjetnik (financije i vojni pokopi) 300 243 300 253 Pr/7
Jelka Jakovac viši stručni referent 300 243 300 253 Pr/7
Perica Apica stručna referentica 300 225 300 253 Pr/8
Marijana Dujmović stručna referentica(isplata) 300 260 300 253 Pr/8A
Lidija Brdar upravna referentica 300 049 300 049 Pr/1 A
Zemira Juras upravna referentica 300 047 300 049 Pr/5
Odjel za prosvjetu, kulturu, šport, informiranje i tehničku kulturu


Nansi Ivanišević – voditeljica odjela 300 160
I/106 B
Anamarija Ivanović 300 191
III/66
Ankica Vukadin 300 181 300 156 III/66
Dijana Palac - osnove škole 300 081
I/113
Domagoj Goić - sportski inspektor 300 187
IV/400
Marina Kovačević - kultura 300 159
I/114
Ivanka Ivančević Mišica srednje škole 300 034
I/114
Goran Kursar - sport 300 198
III/59
Josip Radojković - sport 300 263
III/59
Silvana Duplančić 300 162
I/113
Odjel za rad, zdravstvo i socijalnu skrb


Slavica Paladin - voditeljica odjela 300 277
II/203
Alemka Šurlin 300 289 300 123 II/204
Ladislav Breko 300 293
II/201
Diana Šupraha 300 273
II/200
Rosana Ujević 300 247
II/200
Sonja Matković 300 127
II/202
Miljenka Zlatar 300 044

Služba za imovinsko pravne poslove


Silvana Muscatello - voditeljica službe 300 152 300 084 II/213 A
Elena Keča upravni referent 300 152
II/213
Zrinka Lozo samostalni upravni referent 300 080
II/214
Milan Matijević upravn isavjetnik 300 101
II215
Jasenka Ozretić upravni savjetnik 300 278
II/216
Ljiljana Granić upravni savjetnik 300 082
II/206
Maja Adamić samostalni upravni referent 300 278
II/216
Branka Skejić viši upravni savjetnik 300 209
II/217
Milena Bošnjak 300 297
II/207
Sofija Bašić upravni referent 300 297
II/207
Mladenka Bilobrk upravni referent 300 082
II/206
Neva Ljubičić upravni referent 300 209
II/217
Snježana Pleština upravni savjetnik 300 082
II/206
Stjepan Pleština samostalni upravni referent 300 020
II/218
Željana Antonini upravni referent 300 172
III/62
Mirna Pensa upravni avjetnik 300 209
II/217
Služba za opću upravu


Matko Martinić voditelj službe 300 172 300 204 III62
odjel za opću upravu


Vesna Cvitanović voditeljica odjela 300 050 300 204 III61

346 188

Lucijana Ban upravna savjetnica udruge građana 300 031 300 204 III/65
Maja Kustura upravna referentica za Registar udruga 300 268 300 204 III/63
Mirjana Mamić upravna referentica za popis birača 300 121 300 204 III/60
odjel za osobna stanja građana


Jadranka Pleština dipl. pravnica voditeljica odjela 300 270 300 167 Dom. Rata 4 pr./2
Slavica Galić matičarka 300 175
prizemlje/1
Sandra Rančić matičarka (MV) 300 179
prizemlje/3
Gordana Rešetar matičarka (MV upis iz inozemstva 300 179
prizemlje/3
Ivana Grngantov matičarka (Mvupisi iz inozemstva 300 128
prizemlje/3A
Veselko Babić matičar 300 177
prizemlje /3A
Joško Višić matičar izdavanje isprava iz DM 300 005
prizemlje/4
Mirjana Kulišić matičarka izdavanje isprava iz DM i KD 300 059
prizemlje/4
Neda Akrap matičarka 300 180
prizemlje/4B
Zdenka Boban matičarka pon. MU Grohote654 151,654 123 300 163
prizemlje/4B
Zorana Glavinić matičarka (MU) 300 052
prizemlje/6
Marina Miočić matičarka (MU) 300 248
prizemlje/6
Snježana Veštić matičarka (MU) 300 006
prizemlje/5
Marija Lučin matičarka (službena pošta) 300 174
prizemlje/7
Katica Ćaleta upravna referentica 300 174
prizemlje/7
Mirna Fabris Katura dipl. pravnica (up.post.) 300 176
prizemlje/8
Ana Rogić viši upr. Ref.(upravni post.) 300 053
prizemlje/8
Vjera Klarić upravna referentica 300 046
prizemlje/9
Marija Velagić matičarka (upisi iz inozemstva) 300 178
prizemlje/10
Ana Mrčelić matičarka (MR) 300 029
prizemlje/11
Ana Marija Kotarac matičarka (MR) 300 061
prizemlje/12
Renata Vučko matičarka (MR) 300 029
prizemlje/12
Jadranka Borozan interna pošta 300 003
prizemlje/4




ISPOSTAVA HVAR


Milana Kukurina 2






Centrala 741 126


741 166


741 146

Pera Anić Matić voditeljica Ispostave 717 875 717 875
Služba za društvene djelatnosti


Ružica Hosta 742 255 742 255
Josipa Visković 741 166

Služba za gospodarstvo


Pera Anić Matić 717 875 717 875
Marija Kovačević 742 140 742 140
Vinka Karković 741126 741 146
Ružica Palarić Matković 741 126 741 146
Služba za imovinsko pravne poslove


Dinka Novak 741 126 741 146
Dolorata Rosso 741 146


741 166

Služba za opću upravu


Boris Nižetić 742 349 742 349
Luči Nižetić 741 936

Jasna Plenković 741 936

Nikša Bucat 761 203 761 203
Služba za zajedničke poslove


Darko Ivušić 741 126


741 166 741 146




IMOTSKI


CENTRALA 842 354


842 355

Miroslav Budimir voditelj ispostave 841 306 841 306
Služba za društvene djelatnosti


Miroslav Budimir prosvjeta, kultura i sport 841 306 841 306
Ana Đuzel prosvjeta, kultura i sport 841 306

Višnja Bušić zdravstvo i socijalna skrb 842 354 842 354
Alen Jović branitelji i besplatna pravna pomoć 843 072 843 072
Ljubica Glibota branitelji 843 072

Služba za gospodarstvo


Rosa Đuzel gospodarstvo 842 354 842 354
Tanja Perković turizam turizam 842 356 842 356
Služba za imovinsko pravne poslove


Mirjana Barbić 842 354 842 354
Marija Ćapin 842 354

Služba za opću upravu


Matični ured Imotski


Ljiljana Todorić 842 354 842 354
Jadranko Šušnjar 842 354

Vesna Kuzman 842 354

Nada Rebić 842 354

Ante Gadžo registar udruga 842 354

Željka Dropuljić popis birača 566 478 566 478
Matični ured Cista Provo


Marko Vučak 722 007

Matični ured Zagvozd


Marija Brstilo 847 020 847 020
Služba za zajedničke poslove


Smiljana Nenadić pisarnica 842 354 842 354
Marko Kujundžić 842 354


KAŠTELA


Centrala Kaštela 226 122


226 133


226 328

Lucija Bonacin voditeljica ispostave 226 122 226 110
Služba za društvene djelatnosti


Lucija Bonacin udruge 226 122

Bora Duvnjak zdravstvo i socijalna skrb 226 122

Ante Brčić branitelji 226 122

Mirko Šerić prosvjeta i sport 226 122

Služba za gospodarstvo


Đurđica Baldić obrti i prenamjena poljop. Zemljišta 226 122

Maja Barun obrti 226 122

Julijana Tadin turizam 226 122

Služba za imovinsko pravne poslove


Jelena elez 226 122

Mirjana Žmirić 226 122

Služba za opću upravu


MU K. Sućurac


Predrag Carev matičar 226 122

Ankica Matas matičar i popis birača 226 122 226 300
MU K. Novi


Tonći Jurić matičar 230 006

Inga Mamić matičar 230 006

Služba za zajedničke poslove


Dragica Barić pisarnica 226 122


226 133

Marko Đirlić 226 133

Zlata Karanušić centrala 226 122


226 133


226 328


MAKARSKA


Centrala Makarska 611 777


611 151

Srđana Vladić voditeljica ispostave 420 862

referent za Udruge i gospodarstvo


OPĆA UPRAVA prizemlje


Marica Bilić, matičar lok 304

PISARNICA 611 777


611 151

Ivana Lozo referent lok 300

Dino Mendeš ;referent lok 300

Miro Lendić, vozač lok 300

MATIČNI URED


Slavica Sesar, matičar lok 340

Ivo Vuletić, matičar 616 033

Dubravka Osvald-Jakić referent lok 395 611 262
ODJEL ZA TURIZAM


Meri Ćulav lok 339

Ana Kostanić lok 329

Javorka Nola lok 329

ODJEL ZA GOSPODARSTVO


Zdenka Puharić lok 335 615 822
Zoran Pivac lok 335 615 822
Jagoda Lelas lok 303

Matea Divić lok 319

ODJEL ZA PROSVJETU


Marina Jurasović lok 326 616 904
SLUŽBA ZA IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE


Anđelko Kujundžić pravnik 612 201

Gordana Muhtić pravnik 612 339

Melita Alagić Srzić pravnik


ODJEL ZA HRVATSKE BRANITELJE


Tomislav Barnjak 611 577 611 577

OMIŠ


Centrala Jurica Ivičević 862 149

Haidis Siriščević voditeljica ispostave 861 399 862 140
Služba za društvene djelatnosti


Marina Rogošić 861 256


861 223

Ana Marija Kovačević 862 015


861 223

Milena Alaburić 861 015


861 256

Služba za gospodarstvo


Mario Adamić 861 141

Dalibor Jerić 861 141

Ivana Lažeta 861 141

Katica Glamuzina 861 141

Služba za imovinsko pravne poslove


Haidis Siriščević 861 399

Marijana Biskupović 861 399

Služba za opću upravu


Marija Sovulj registar birača 271 418

Matični ured


Ivanka Bajama 862 960

Milica Santrić 862 960

Nada Stanić 862 960

Jasna Marušić udruge 861 256

Služba za zajedničke poslove


Marija Ravlić 861 256 861 223
Julijana Urličić pisarnica 862 015 861 223

SINJ


Centrala Sinj 821 124


821 144

Marija Milošević voditeljica ispostave 822 688 822 688
Služba za društvene djelatnosti


Ivanka Vujanović 823 088

Nada Marasović


Ankica Bilobrk 825 511

Kristina Liović Bakić 825 511

Boško Petričević


Tonka Gaurina 821 506 821 506
Služba za gospodarstvo


Marko čelik 821 763

Zora Bitunjac


Katica Kekez


Anđelka Knezović


Služba za imovinsko pravne poslove


Ljubica Đipalo 420 031 420 031
Služba za opću upravu


Ivica Žanko 821 221 821 221
Boris Ćurković 821 124

Rajka Ezgeta 822 587

Marija Ćukušić 822 587

Marija Lovrić 822 587

Jasna Masle 822 587

Jagoda Miljković 821 124

Mirjana Bilokapić 822 587

Matični ured Trilj


Senka Žuro 831 090

Matični ured Vrlika


Smilja Rebić 827 007

Služba za zajedničke poslove


Jozefina Kalinić 821 144

Ante Tomašević


Mira Kanaet


Andro Ezgeta


Nada Jelinčić besplatna pravna pomoć 825 796


SOLIN


Centrala Solin 210 144

Ines Grubišić voditeljica ispostave 210 925 210 144
Služba za društvene djelatnosti


Vesna Mamić branitelji 211 830

Marina Grubišić rad zdravstvo oi socijalna skrb 211 313

Anka Radačić prosvjeta 420 037

Služba zag ospodarstvo


Danko Erceg 212 270

Služba za imovinsko pravne poslove


Silvana Barić 211 516

Služba za opću upravu


Anka Bulj 213 211

Matični ured


Zdenka Grubišić 553 619

Iva Zuban


Gorenka Moskatelo 493 601


SUPETAR


Centrala Supetar 631 166

Jurislav Rendić voditelj ispostave 564 063 564 063
Služba za društvene djelatnosti


Ivan Poklepović prosvjeta i sport 564 069 564 069
Služba za gospodarstvo


Jurislav Rendić obrtni reg. I trg. društva 564 063 564 063
Iva Mladineo 631 055

Vinka Udiljak 564 064

Margareta Mutarello 631 166

Marica Marić 631166

Služba za imovinsko pravne pslove


Lucija Kuščević Šućur 564 065

Služba za opću upravu


Matko Martinić 564 068 631 095
Dobrilka Bonačić Sargo 564 071

Matični ured


Ranka Glavinić 631 095

Slavica Martinić Dragan 564 061

Frane Marinković 631 095 631 095

TROGIR


Centrala Trogir 271 057

Trg Ivana Pavla II br. 1, 21220 Trogir


Silvana Ševo, dipl. oec Voditeljica ispostave 882 569 885 229
Služba za društvene djelatnosti


Mirjana Ljubić 882 055

Mirjana Rakijar zdravstvo isoc. Skrb 271 057

Marija Jurić prosvjeta 271 057

Služba za gospodarstvo


Mirjana Ljubić obrt 882 055

Jasminka Metličić obrt 796 759

Silvana Ševo turizam 882 569

Marija Domić turizam 882 569

Služba za imovinsko pravne poslove



271 057

Služba za opću upravu


Neda Režić 885 229

Matični ured


Vesna Barada 882 687

Nediljka Oštrić 882 687

Popis birača


Đurđica Brčić 493 018

Služba za zajedničke poslove


Jozo Ivica 271 057


VIS


Centrala Vis


Vinko Zanki voditelj ispostave 711 134 711 140
Služba za društvene djelatnosti


Tonči Vukasović zdravstvo 711 412

Tanja Bajsić pisarnica i društvene djelatnosti 711 140

Služba za gospodarstvo


Vinko Zanki gospodarstvo 711 503 dir.

Silva Gracin turizam i udruge 711 134

Služba za imovinsko pravne poslove


Antonijeta Martinis imovinsko pravna i osobna stanja građana 711 412

Služba za opću upravu


Sanja Fiamengo matičar 711 140

Služba za zajedničke poslove


Jadranka Mladineo pisarnica 711 140


VRGORAC


Centrala Vrgorac 675 000

Dalibor Dropulić voditelj ispostave 674 722 674 722
Služba za društvene djelatnosti


Dalibor Dropulić prosvjeta kultura i sport 674 722

Stipe Grbavac zdravstvo isocijalna skrb 675 000

Miroslav Jelavić branitelji 675 000 674 704
Služba za gospodarstvo


Snježana Tolić 675 000

Marija Vladimir 675 000

Služba za imovinsko pravne poslove


Miše Vidović 675 000

Služba za opću upravu


Desanka Jukić 420 027 674 144
Služba za zajedničke poslove


Ozrenka Erceg 675 000

Davor Vegar 675 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2016 Ured državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji