grb grb grb

Ured državne uprave
u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Ured državne uprave
u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Ured državne uprave
u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Imenik


 

Djelatnik Telefon Fax Lokacija
URED DRŽAVNE UPRAVE U SPLITSKO-DALMATINSKOJ ŽUPANIJI
Vukovarska 1, 21000 Split
Centrala 300 111

Nediljka Mira Vuko - predstojnica 300 193
I/108 A
Tonka Šimundža, tajnica 300 193 300 027 1/108
                                   
SLUŽBA ZA ZAJEDNIČKE POSLOVE
Odjel za financijske poslove
Iva Šimundić - voditeljica odjela 300 151 300 140 I/110
Ankica Brstilo 300 137
I/109 A
Anđelka Ćosić 300 135 300 135 I/112
Ankica Mišković 300 139
I/109
Franka Čavčić 300 211
I/109 A
Jasna Amižić 300 136
I/111
Jelena Mihanović 300 201
I/112
Stanka Britvić 300 138
I/112
Posilović Sabine 300 201
I/111
Odjel za informatiku
Anica Grančić - voditeljica odjela 300 149 300 108 II/209 A
Čedo Šiškov 300 148
II/210
Goran Šupraha 300 259
II/212
Kristina Maleš 300 148
II/210
Marko Vlaić 300 284
II/210
Nada Bošković 300 283
II/209
Paula Račić 300 284
II/210
Silvana Radevenjić 300 130
II/209
Odjel za razvoj i upravljanje ljudskim potencijalima i tehnički poslovi
Mirela Jukić - voditeljica odjela 300 173 300 116 I/103
Jadranka Mula 300 213
I/104
Paula Živković 300 105 300 116 I/104
Margarita Dukić 300 112
I/101
Mirjana Jukić, besplatna pravna pomoć 300 294
II/205
Boris Rančić 300 219
Pr/19
Jakov Stričević 300 035
III
Tonći Prlac 300 219
Pr/19
Zvonimir Rogošić 300 217
Pr/19
Goran Ugrin 300 215
Pr /6
Teodor Gavrić 300 216
Pr/10
Odjel za pravne i opće poslove
Marijana Piteša Goić - voditeljica odjela 300 220

Silvija Kovač, nadzor općih akata 300 143 300 143 I/105
Ivana Meter, javna nabava 300 106 300116 I/102
Nera Zjačić, javna nabava 300 196
III/58
Marina Ševo, ovjere preslika 300 250
Pr/11 A
Marija Škaro, ovjere preslika 300 033
Pr/11 B
Danijela Čavala, pisarnica 300 028
Pr
Dobra Ševo, pisarnica 300 016
Pr
Senija Škoprc, pisarnica 300 208
Pr
Silvana Marinić Kragić, pisarnica 300 016
Pr
Drago Glavinović, pismohrana 300 017
Pr/11 B
Jasmin Huljić, pismohrana 300 017
Pr/11B
Emina Anić, otprema pismena 300 215
Pr/6
Vedrana Lukin, otprema pismena 300 186
Pr/6
Marko Županović 300 032
Pr/ 19
SLUŽBA ZA GOSPODARSTVO
Marija Puljić - voditeljica službe 300 122
IV 411
Nediljka Vučetić, tajnica 300 122 300 129 IV/410
Odjel za gospodarstvo
Natalija Porobija - voditeljica odjela (Đ,E,L,P,U) 300 275 300 129 IV/409
Zorica Petrovski, interna pošta 300 276
IV/410
Živana Alduk (A,DŽ,G,M,N,O,V,Z) 300 228
IV/408
Lidija Žarković (Č,Ć,I,K,Lj,Ž) 300 012
IV 408
Ivo Vujčić (B,C,D,F,Š) 300 104
IV/407
Darija Parunov Šermet (H,J,Nj,R,S,T) 300 056
IV/407
Violeta Roje Pletikosić, obrtni registar 300 107
IV/412A
Dario Jukić, obrtni registar 300 107
IV/412A
Ana Dragičević, prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 109
IV/405
Kristina Vučić, prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 098
IV/404
Marijana Schmidt, prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 109
IV/405
Maja Vasiljević, prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 103
IV/406
Ena Eterović, prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 103
IV/406
Anita Vrkić , prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 098
IV/404
Tina Maričić , prenamjena zemljišta (poljoprivreda) 300 096
IV/403
Ozrenka Fagarazzi, prenam. zemljišta (poljoprivreda) 300 096
IV/403
Lucijana Buljubašić, prijevoz i znak pristupačnosti za invalide 300 095
IV/402
Nino Lazaneo, prijevoz i znak pristupačnosti za invalide 300 097
IV/401
Marija Lišnić, prijevoz i znak pristupačnosti za invalide 300 097
IV/401
Petric Vidović, znak pristupačnosti za invalide 300 210
Pr /4 A
Odjel za turizam


Stjepanka Marčić - voditeljica odjela 300 144 300 129 IV/417
Vesna Žižić, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 110
IV/416
Igorka Kunčić, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 024
IV415
Zrinka Zelić, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 110
IV/416
Ivana Aljinović, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 024
IV/415
Gorana Bešlić, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 100
IV/414
Ana Glaurdić Mekinić, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 100
IV/414
Danijela Čelan, kategorizacija i ugostiteljstvo 300 171
IV/400
Danijela Grepo, kategorizacija 300 118
IV/413
Marija Vuković, kategorizacija 300 170
IV/400
Mirela Čičak, kategorizacija 300 195
IV/413
Nives Caktaš 300 120
IV/412
Vedrana Škaro 300 120
IV/412
Ljubica Radoš


SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI


Dijana Palac - voditeljica službe 300 192
I/106 A
Višnja Smajlović, tajnica 300 192
I/106
Odjel za hrvatske branitelje iz Domovinskog rata


Vlasta Filipović - voditeljica Odjela 300 060 300 049 Pr/1 A
Nada Kavajin, prava branitelja 300 131 300 049 Pr/4
Igor Rogić, prava branitelja 300 054 300 049 Pr/2
Boro Ćurin, prava branitelja 300 207 300 049 Pr/2
Ante Radman-Livaja, prava branitelja (financije i vojni pokopi) 300 243 300 253 Pr/7
Jelka Jakovac, prava branitelja 300 243 300 253 Pr/7
Perica Apica, prava branitelja (isplata) 300 225 300 253 Pr/8
Marijana Dujmović, prava branitelja (isplata) 300 260 300 253 Pr/8A
Lidija Brdar, prava branitelja 300 049 300 049 Pr/1 A
Zemira Juras, prava branitelja 300 047 300 049 Pr/5
Odjel za prosvjetu, kulturu, šport, informiranje i tehničku kulturu


Nansi Ivanišević - voditeljica odjela 300 160
I/106 B
Anamarija Ivanović, srednje škole 300 191
III/66
Ankica Vukadin, djeca sa teškoćama 300 181 300 156 III/66
Domagoj Goić, sportski inspektor 300 187
IV/400
Marina Kovačević , kultura 300 159
I/114
Ivanka Ivančević Mišica, predškolske ustanove- vrtići 300 034
I/114
Goran Kursar, sport 300 198
III/59
Josip Radojković, sport 300 263
III/59
Silvana Duplančić 300 162
I/113
Odjel za rad, zdravstvo i socijalnu skrb


Slavica Paladin - voditeljica odjela,humanitarna pomoć, kolektivni ugovori, sindikati 300 277
II/203
Marijana Vulas, isplata 300 293
II/200
Alemka Šurlin 300 289 300 123 II/204
Diana Šupraha, humanitarna pomoć 300 273
II/200
Rosana Ujević , isplata 300 247
II/200
Sonja Matković, objava za povlaštenu vožnju, potvrda o obiteljskom stanju, ugovori pomoraca i ribara, ovjera knjige narkotika 300 127
II/202
Miljenka Zlatar, zdravstvena zaštita, pravo i zaštita vojnih i civilnih invalida rata 300 044

SLUŽBA ZA IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE


Silvana Muscatello - voditeljica službe 300 152 300 084 II/213 A
Elena Keća, tajnica 300 152
II/213
Zrinka Lozo, povrat imovine i izvlaštenje 300 080
II/214
Milan Matijević, povrat imovine i izvlaštenje 300 101
II215
Jasenka Ozretić, povrat imovine i izvlaštenje 300 278
II/216
Ljiljana Granić, povrat imovine i izvlaštenje 300 082
II/206
Maja Adamić, povrat imovine i izvlaštenje 300 278
II/216
Branka Skejić, povrat imovine i izvlaštenje 300 209
II/217
Milena Bošnjak, povrat imovine i izvlaštenje 300 297
II/207
Snježana Pleština, povrat imovine i izvlaštenje 300 082
II/206
Mirna Pensa, povrat imovine i izvlaštenje 300 209
II/217
Stjepan Pleština, izvlaštenje, stamb.zbrinjavanje 300 020
II/218
Željana Antonini 300 172
III/62
Sofija Bašić 300 297
II/207
Mladenka Bilobrk 300 082
II/206
Neva Ljubičić 300 209
II/217
SLUŽBA ZA OPĆU UPRAVU


Matko Martinić - voditelj službe 300 172 300 204 III/62
Odjel za opću upravu


Vesna Cvitanović - voditeljica odjela 300 050 300 204 III/61

346 188

Jasna Marušić, udruge građana 300 265
III/64
Tea Krajina, udruge građana i popis birača 300 231
III/60

300 268

Lucijana Ban, udruge građana 300 031 300 204 III/65
Maja Kustura, registar udruga 300 268 300 204 III/63
Mirjana Mamić, popis birača 300 121 300 204 III/60
Odjel za osobna stanja građana


Jadranka Pleština - voditeljica odjela 300 270 300 167 Dom. rata 2. prizemlje
Slavica Galić, matičarka 300 175
Pr/1
Sandra Rančić, matičarka, MV 300 179
Pr/3
Gordana Rešetar, matičarka, MV, upis iz inozemstva 300 179
Pr/3
Ivana Grgantov, matičarka, MV, upisi iz inozemstva 300 128
Pr/3A
Joško Višić, matičar, izdavanje isprava iz DM 300 005
Pr/4
Mirjana Kulišić, matičarka, izdavanje isprava iz DM i KD 300 059
Pr/4
Neda Akrap, matičarka, MU 300 006
Pr/ 5
Zdenka Boban, matičarka, pon. MU Grohote 654 151,654 123 300 163
Pr/4B
Zorana Glavinić, matičarka, MU 300 052
Pr/6
Marina Miočić, matičarka, MU 300 248
Pr/6
Snježana Veštić, matičarka, MU 300 006
Pr/5
Katica Ćaleta 300 174
Pr/7
Mirna Fabris Katura, upr.postupak (osobna stanja građana) 300 176
Pr/8
Ana Rogić, upr.postupak (osobna stanja građana ) 300 053
Pr/8
Marija Velagić, matičarka, upisi iz inozemstva 300 178
Pr/10
Melita Šimundža, matičarka, upisi iz inozemstva, MR 300 163
Pr/10
Ana Mrčelić, matičarka, MR 300 029
Pr/11
Anamarija Kotarac, matičarka, MR 300 029
Pr/12

300 061

Renata Vučko, matičarka, MR 300 029
Pr/12
Jadranka Borozan, interna pošta, arhiva 300 003
Pr/ 14

300 286
Pr/13a,13b

ISPOSTAVA HVAR Milana Kukurina 2.

Centrala 741 126


741 166


741 146

Pera Anić Matić - voditeljica Ispostave 717 875 717 875
Služba za društvene djelatnosti


Josipa Visković 741 166

Služba za gospodarstvo


Marija Kovačević 742 140 742 140
Ružica Palarić Matković 741 126 741 126
Lana Kirhmajer 741 126 741 126
Služba za imovinsko pravne poslove


Dolorata Rosso 741 146 741 126

741 166

Služba za opću upravu


Luči Nižetić 741 936 741 936
Jasna Plenković 741 936 741 936
Marin Vranković 742 349 742 349
Nikša Bucat 761 203 761 203
Služba za zajedničke poslove


Darko Ivušić 741 126


ISPOSTAVA IMOTSKI Ante Starčevića 23

Centrala 842 354


842 355

Miroslav Budimir - voditelj ispostave 841 306 841 306
Služba za društvene djelatnosti


Ana Đuzel, prosvjeta, kultura i sport 841 306 841 306
Višnja Bušić, zdravstvo, socijalna skrb i branitelji 842 354 842 354
Alen Jović, branitelji 843 072 843 072
Ljubica Glibota, branitelji 843 072

Služba za gospodarstvo


Rosa Đuzel, gospodarstvo 842 354 842 354


842 355
Služba za imovinsko pravne poslove


Mirjana Barbić 842 354 842 354
Marija Ćapin 842 354

Služba za opću upravu


Matični ured Imotski


Ljiljana Todorić 842 354 842 354
Jadranko Šušnjar 842 354

Vesna Kuzman 842 354

Nada Rebić 566 478

Željka Dropuljić, popis birača 566 478 566 478
Matični ured Cista Provo


Marko Vučak 722 007

Matični ured Zagvozd


Marija Brstilo 847 020 847 020
Služba za zajedničke poslove


Smiljana Nenadić, pisarnica 842 354 842 354
Marko Kujundžić 842 354


ISPOSTAVA KAŠTELA Braće Radića br.1.K.Sućurac

Centrala 226 122

Zlata Karanušić 226 133


226 328

Lucija Bonacin - voditeljica ispostave 226 122 226 110
Služba za društvene djelatnosti


Bora Duvnjak, zdravstvo i socijalna skrb 226 122

Ante Brčić, branitelji 226 122

Mirko Šerić, prosvjeta i sport 226 122

Služba za gospodarstvo


Đurđica Baldić, obrti i prenamjena poljopr. zemljišta 226 122

Maja Barun, obrti 226 122

Julijana Tadin, turizam 226 122

Ivana Pezo 226 122

Služba za imovinsko pravne poslove


Jelena Elez 226 122

Mirjana Žmirić 226 122

Služba za opću upravu


Matični ured Kaštel Sućurac


Predrag Carev, matičar 226 122

Ankica Matas, matičar i popis birača 226 122 226 300
Matični ured Kaštel Novi


Tonći Jurić, matičar 230 006

Inga Mamić, matičar 230 006

Služba za zajedničke poslove


Dragica Barić, pisarnica 226 122


226 133

Marko Đirlić 226 133


ISPOSTAVA MAKARSKA Obala kralja Tomislava br.1.

Centrala 611 777


611 151

Srđana Vladić - voditeljica ispostave 420 862

Služba za zajedničke poslove 611 777

Ivna Lozo 611 151

Miro Lendić 611 151

Služba za opću upravu


Slavica Sesar, matičar 611 151

Ivo Vuletić, matičar 616 033

Dubravka Osvald-Jakić 611 777

Služba za gospodarstvo


Ana Kostanić 611 151

Javorka Nola 611 151

Zdenka Puharić 615 822

Zoran Pivac 615 822

Jagoda Lelas 611 151

Dino Mendeš 611 777

Matea Divić 611 177

Služba za društvene djelatnosti


Marina Jurasović 616 904 616 904
Tomislav Barnjak 611 577 611 577
Lori Veličković 280 466 611 577
Igor Drviš 280 466

Služba za imovinsko-pravne poslove


Gordana Muhtić 612 339

Melita Alagić Srzić 612 201


ISPOSTAVA OMIŠ Trg kralja Tomislava br.5

Centrala 862 149 861 256
Jurica Ivičević 861 223 861 015
Haidis Siriščević - voditeljica ispostave 861 399 862 140
Služba za društvene djelatnosti


Marina Rogošić 861 256


861 223

Ana Marija Kuzmanić 862 015


861 223

Milena Alaburić 861 015


861 256

Služba za gospodarstvo


Mario Adamić 861 141

Dalibor Jerić 861 141

Ivana Lažeta 861 141

Katica Glamuzina 861 141

Služba za imovinsko pravne poslove


Dragan Pivčević 861 399

Marijana Biskupović 861 399

Služba za opću upravu


Marija Sovulj ,registar birača 271 418

Ivanka Bajama, matičarka 862 960

Nada Stanić, matičarka 862 960

Služba za zajedničke poslove


Marija Ravlić 861 256

Julijana Urličić, pisarnica 862 015 861 223

ISPOSTAVA SINJ Dragašev prolaz 24.
Centrala 821 124


821 144

Marija Milošević - voditeljica ispostave 822 688 822 688
Služba za društvene djelatnosti


Ivanka Vujanović 823 088

Ankica Bilobrk 825 511

Kristina Liović Bakić 825 511

Boško Petričević 821 124 821 144
Tonka Gaurina 821 506

Služba za gospodarstvo
821 506
Marko Čelik 821 763

Zora Bitunjac 821 124

Katica Kekez 821 124

Anđelka Knezović 821 124

Služba za imovinsko pravne poslove


Ljubica Đipalo 420 031 420 031
Služba za opću upravu


Boris Ćurković 821 124 821 221
Rajka Ezgeta 822 587

Marija Lovrić 822 587

Jasna Masle 822 587

Jagoda Miljković 821 221

Mirjana Bilokapić 822 587

Matični ured Trilj


Senka Žuro 831 090

Matični ured Vrlika


Smilja Rebić 827 007

Služba za zajedničke poslove


Jozefina Kalinić 821 144

Mira Kanaet 821 124

Andro Ezgeta 821 124

Nada Jelinčić, besplatna pravna pomoć 825 796


ISPOSTAVA SOLIN Kralja Zvonimira 81

Centrala 210 144

Ines Grubišić- voditeljica ispostave 210 925 210 144
Služba za društvene djelatnosti


Vesna Mamić, branitelji 211 830

Ivana Matijaca 211 313

Marina Grubišić, rad, zdravstvo i socijalna skrb 211 313

Anica Radačić, prosvjeta 420 037

Momčilo Didić 210 144 212 020
Služba za opću upravu


Anka Bulj 213 211

Zdenka Grubišić, matičarka 553 619

Iva Zuban, matičarka 493 601

Gorenka Moskatelo, matičarka 493 601

Služba za gospodarstvo


Danko Erceg 212 270

Sonja Samma 210 925

Kristina Mehić 210 925

Služba za imovinsko pravne poslove


Silvana Barić 211 516


ISPOSTAVA SUPETAR Mladena Vodanovića 27

Centrala, Nikica Lukšić 631 166

Jurislav Rendić - voditelj ispostave 564 063 564 063
Služba za društvene djelatnosti


Ivan Poklepović, prosvjeta i sport 564 069 564 069
Služba za gospodarstvo


Iva Mladineo 631 055

Vinka Udiljak 564 064

Margareta Mutarello 631 166

Marica Marić 631 166

Jolanda Drpić-Granić 564 071

Služba za imovinsko pravne poslove


Lucija Kuščević Šućur 564 065

Služba za opću upravu


Matko Martinić 564 068

Ranka Glavinić 631 095

Slavica Martinić Dragan 564 061

Frane Marinković 631 095 631 095

ISPOSTAVA TROGIR Trg Ivana Pavla II br.1

Silvana Ševo - voditeljica ispostave 882 569 885 229
Služba za društvene djelatnosti


Mirjana Ljubić 882 055

Mirjana Rakijar, zdravstvo i soc. skrb 271 057

Marija Jurić, prosvjeta 280 421

Služba za gospodarstvo


Jasminka Metličić, obrt 796 759

Ema Slavica Paleka, turizam 271 057

Marija Domić, turizam 883 005

Daniela Mišković, turizam 280 423

Ljiljana Dović 280 421

Služba za imovinsko pravne poslove


Mirjana Mihoci 280 422

Služba za opću upravu


Neda Režić 885 229

Vesna Barada, matičarka 882 687

Nediljka Oštrić, matičarka 882 687

Đurđica Brčić, popis birača 493 018

Služba za zajedničke poslove


Tončica Emer, pisarnica 280 422

Jozo Ivica 271 057


ISPOSTAVA VIS Trg 30.svibnja 1992 br.2

Centrala 711 134 711 140
Vinko Zanki - voditelj ispostave 711 503 711 140
Služba za društvene djelatnosti


Tonči Vukasović, zdravstvo 711 412

Služba za gospodarstvo


Silva Gracin, turizam i udruge 711 134

Služba za imovinsko pravne poslove


Antonijeta Martinis, imovinski poslovi i osobna stanja građana 711 412

Služba za opću upravu


Sanja Fiamengo, matičarka 711 140

Služba za zajedničke poslove


Jadranka Mladineo, pisarnica 711 140


ISPOSTAVA VRGORAC Tina Ujevića 8

Centrala 675 000

Dalibor Dropulić - voditelj ispostave 674 722 674 722
Služba za društvene djelatnosti


Stipe Grbavac, zdravstvo isocijalna skrb 675 000

Miroslav Jelavić, branitelji 674 704

Služba za gospodarstvo


Snježana Tolić 675 000

Marija Vladimir 674 722

Služba za imovinsko pravne poslove


Miše Vidović 675 000

Služba za opću upravu


Desanka Jukić 420 027 674 144
Služba za zajedničke poslove


Ozrenka Erceg 675 000

Davor Vegar 675 000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2016 Ured državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji